Epson yazıcı servisi

Epson yazıcı servisi

Epson yazıcı servisi

Gün geçmiyor ki yazıcı faks gibi ofis gereçlerinde yeni değişiklikler yaşanmasın. Üstelik iş dünyasında da bu gereçler her geçen gün biraz daha elzem bir konum edinmiştir. Bu cihazlar neredeyse iş dünyasındakilerin eli kolu haline gelmiştir. İş dünyasının ihtiyaçlarına uyumlanacak şekilde biçimlendirilmiş birçok yenilikten gözde bilgisayar olarak sizleri haberdar etmekteyiz. Örneğin epson markasının yeni officejet modelinden haberdar mısınız? Officejet model epson yazıcılar sayesinde iş dünyasındaki trafiğinizi oldukça hızlandırmaktasınız, hem de bir taşla iki kuş vurmaktasınız. Yani bu model epson yazıcıyla hem fotokopi çekmekte, hem faks göndermekte ve almakta hem de istediğiniz çıktıları alıp faturalarınızı kesebilmektesiniz. Epson yazıcı servisi olarak sizlere böyle kolaylıklar sağlayan bir cihazla ilgili haber vermeyi görev edindik.

 

(0324) 237 1088

Epson yazıcı servisi

Epson yazıcı servisi

 

Bununla birlikte bu tip yazıcı kullananların önemsemesi gereken bir nokta bulunmaktadır. Epson yazıcı servisi olarak elektronik ve mekanik özelliğe sahip bu cihazların hassas bir özelliğe sahip olduğunu belirtmeden geçmemekteyiz. Dolayısıyla düzenli bir biçimde bakımdan geçmekte olduğunu söyleyebiliriz. Şayet cihazınız faks iletemiyorsa, tarama yapamıyorsa, cihazınızdan yanık kokusu geliyorsa bilin ki ortada bir sorun var demektir. Bununla birlikte cihazınız sürekli hata sinyali veriyorsa, renkleri soluk ve bozuk çıkıyorsa, kağıt alamıyorsa, hatta kağıt sıkışması gibi durumlarla karşılaşıyorsanız yine bilin ki ortada bir sorun var demektir. Endişe etmeyin, Epson yazıcı servisi olarak tüm bu sorunların hepsinin çözümü bizde mevcuttur.

 

Epson yazıcı tamiri

Size bir telefon kadar yakınız. Müşteri talep formlarımızı telefonla doldurabileceğiniz gibi, web sitelerimiz üzerinden de doldurabilirsiniz. Bu sayede bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik de şikâyet konunuz ne ise epson yazıcı servisimize daha detaylı bilgiler sunarak konuyu açıklığa kavuşturabilirsiniz. Bu teknik ekibimizin daha sağlıklı çalışması yönünde bir kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede yazıcı, faks, fotokopi, plotter, desk jet, lazer jet, ofis jet gibi ofis malzemelerini rahatlıkla tamir ve bakımdan geçirmekteyiz. Yedek parça tedarik etmek konusunda da oldukça iddialıyız. Stoklarımızda power kartları, network kartları, yazıcı kafaları, dişli çeşitleri, pick up roller, pres roller, formarter kartlar, separation pad gibi ofis cihazı donanımları bulunmaktadır.