Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar sektörü açısından çok iyi bir şehir. Çünkü burada gözde bilgisayar gibi bir firma var. Gözde bilgisayar mersinde yıllardan beri sektöre hizmet veren bir bilgisayar firması. Yıllanmışlığının getirdiği çok geniş bir deneyime sahip. Mersinin pek çok yerine hizmet götüren geniş bir hizmet ağına sahip. Bize ulaşan yeni müşterilerimiz daha çok bizim hizmetimizden yararlanan kişi ve kurumların referansını baz almışlardır. Dolayısıyla Mersin bilgisayar denilince ilk olarak gözde bilgisayar akla gelmektedir. Mersin bilgisayar servisi olarak her çeşit müşterimiz ile ilgili genel bir sınıflandırma yapmış bulunmaktayız. Böyle bir işleme başvurmamızın sebebi müşterilerimizin ihtiyaç analizini yapmaktır.

Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar ve Mersin laptop servisi

Mersin laptop servisi ve Mersin bilgisayar servisi olarak öncelikle hangi tip firmalarla çalışıyoruz? Sorusuna yanıt olmaya çalışmaktayız. Sonrasında kişisel ihtiyaçları sınıflandırmaktayız. Tespit ettiğimiz temel ihtiyaçlar, tamir, bakım, kurulum ve danışmanlık şeklindedir. Bu temel başlıkların hemen akabinde müşterilerimizin hizmet kalitesi olarak neye dikkat ettiğini ele almaktayız. Mersin bilgisayar servisi olarak hizmeti götürme biçimimizi yerinde ve servis merkezimizde olmak üzere iki başlık altında topladık. Özellikle geniş bir teknolojik donanıma sahip firmalarımızı daha çok ofis ve iş yerlerinde ziyaret etmekteyiz. Bununla birlikte isteğe göre kişisel talepleri de yerlerinde ziyaret edebilmekteyiz. Bunun için çok donanımlı bir servis aracımız bulunmaktadır. Bu aracımızı en yeni hassas elektronik cihazlarla donattık. Aracımızın içindeki donanım adeta yok yok dedirtecek türdendir. İşte bizim farkımız da işimize yaptığımız bu tip geniş yatırımlardan kaynaklanmaktadır.

Mersin bilgisayar servisi olarak dikkat ettiğimiz hususlardan biri de müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden müşterilerimizin bize rahatlıkla ulaşmasını sağlayacak bir iletişim ağı oluşturduk. Kendi üretimimiz olan kartvizitlerimizi kullandığımız gibi web siteleri de oluşturduk. Çünkü müşterilerimizin çoğunun teknolojiyi seven, sosyal medyadan ve e-reklam takibi yapan kişiler olduğunu bilmekteyiz. Buralarda yazılı ve görsel bilgilendirmeler yapmaktayız. Müşteri başvuru forumları sayfasıyla sorularınızı yanıtlamaktayız. Mersin bilgisayar servisi olarak müşteri temsilcilerimizin halkla ilişkiler konusundaki becerisine de son derece önem vermekteyiz. Bize gelen müşterilerimizin rahat bir şekilde çayını kahvesini yudumlarken sorularını yanıtlamak bizim de en büyük zevkimiz.