Samsung yazıcılarda Drum sorunu nedir nasıl Çözülür

Samsung yazıcılarda Drum denilen toner üzerinde bir yeşil silindir bulunmaktadır.bu yeşil silindirin üzerinde bulunan kısmen ısıya dayanıklı teflon şeklinde bir malzemeyle kaplı olan ve görevi demir içerikli toner tozunu fırın  denilen mekanizmaya gönderilmeden önce kağıda toz halinde yapıştıran parçaya drum denir. bu drum  üzerindeki kaplamayı ısı yada toner tozunun içinde bulunan demirlerin aşındırması sonucu kaybolmaktadır.bu durum ortaya çıktığında tonerdeki drum kağıda toner tozunu yapıştıramaz ve tonerde sağ ve sol kenarlardan başlamak üzere ortaya kadar bir siliklik meydana gelmektedir.Toner değiştirmekten başka çözümü bulunmamaktadır denilse de aslında sadece drum u değiştirerek sorun çözülebilir böylece meydana gelen sorun ancak Drum değiştirmek ile çözülür.

 

Yazıcıların bakımı yaptırılmalı mıdır ?

yacıcı ve tüm elektronik cihazlarınızda olduğu gibi Samsung cihazlarda da ve diğer marka cihazların kaliteli çıktı almak ve yazıcılarınızı performanslı kullanmak isterseniz mutlaka cihazlarınızın temizliklerini ve periyodik bakımlarını yaptırmalısınız

Yazıcı bakımı nerede yaptırılır.

Firmamız yazıcı bakımı ve Tamiri yapmaktadır. Onarım yaptığımız tüm cihazlar  ay garantili olarak teslim edilmektedir.

Mersin Laptop Servisi Tamiri

Mersin Laptop Servisi

Mersin Laptop Servisi Tamiri hizmetlerini sunan Gözde Bilgisayar, sizlere ekonomik, garantili ve sonuç odaklı çözümler sunuyor. Bu sayede bilgisayarlarınızı uzun süreler boyu kullanabilirsiniz.

Mersin Laptop Tamiri

Mersin Laptop Gözde Bilgisayar, siz değerli müşterilerine; bilgisayar format, anakart tamiri, laptop tamiri, laptop servisi ve tablet tamiri hizmetlerini sunmaktadır. Mersin Laptop, Asus modelleri için garantili tamir, bakım, dokunmatik değişimi ve parça değişimi hizmetleri sunulmaktadır.
Asus tablet ekranı kırıldı, Asus tablet dokunmatiği çalışmıyor, Asus tablet pc çalışmıyor, Asus tablet kırıldı, Asus tabletim düştü çalışmıyor gibi sorunlar yaşıyorsanız eğer mersin laptop servisi talebinde bulunabilirsiniz. Hizmetlerimizin tümü garantili ve hızlıdır. Uzman servis ekibimiz, Asus tabletiniz ile ilgili tüm isteklerinizi memnuniyetle yerine getirecektir.

Asus Servisi. Firmamızda Tüm Asus Modelleri İçin Garantili Servis Hizmetleri Sunulmaktadır. Ücretsiz Arıza Tespiti ile sorununuzu size bildiriyor ve işlemleri sonra yapıyoruz. Makul Onarım Ücretleri, 6 Ay Garantili Onarım. notebook tamiri. Asus Servisi Gözde Bilgisayar.

Bu hizmetlerin yanı sıra Gözde Bilgisayar, mersin bilgisayar teknik servis, gözde bilgisayar mersin, mersin pozcu bilgisayar tamiri, mersin bilgisayar hastanesi, mersin bilgisayar alım satım, mersin bilgisayar yedek parça, mersin bilgisayar firmaları, mersin mezitli bilgisayar tamircisi hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yaşadığınız sıkıntı her ne olursa olsun çözüme ulaşmak size bir telefon kadar yakın!

Casper Servisi. Firmamızda Tüm Casper Modelleri İçin Garantili Servis Hizmetleri Sunulmaktadır. Ücretsiz Kargo, Ücretsiz Arıza Tespiti, Makul Onarım Ücretleri, 6 Ay Garantili Onarım. NOTEBOOK DESTEK. Casper Servisi

Dell Servisi. Firmamızda Tüm Dell Modelleri İçin Garantili Servis Hizmetleri Sunulmaktadır. Ücretsiz Kargo, Ücretsiz Arıza Tespiti, Makul Onarım Ücretleri, 6 Ay Garantili Onarım. NOTEBOOK DESTEK. Dell Servisi

Exper Servisi. Firmamızda Tüm Exper Modelleri İçin Garantili Servis Hizmetleri Sunulmaktadır. Ücretsiz Kargo, Ücretsiz Arıza Tespiti, Makul Onarım Ücretleri, 6 Ay Garantili Onarım. NOTEBOOK DESTEK. Exper Servisi

Fujitsu Siemens Servisi. Firmamızda Tüm Fujitsu Siemens Modelleri İçin Garantili Servis Hizmetleri Sunulmaktadır. Ücretsiz Kargo, Ücretsiz Arıza Tespiti, Makul Onarım Ücretleri, 6 Ay Garantili Onarım. NOTEBOOK DESTEK. Fujitsu Siemens Servisi

Detaylı bilgi için : www.gozdebilgisayar.com

mersin laptop servisi header title

 

Mersin Bilgisayar Teknik Servis

Mersin’de, en çok tercih edilen bilgisayar teknik servisi Gözde Bilgisayar, laptop ya da masaüstü bilgisayarlarınız için tüm çözümleri size sunuyor. Mersin bilgisayar teknik servis hizmetlerini oldukça geniş bir yelpazede veren Gözde Bilgisayar ile cihazlarınız güvende…

Bilgisayarlarda yaşanan bir çok sıkıntı olabilir. Bunların başında ısınma sorunu, yavaşlama ve yazılımsal sorunlar gelmektedir. Isınma sorunları, genellikle bilgisayarın iç aksamında yer alan fanların sağlıklı bir şekilde görevini yerine getirememesinden kaynaklanmaktadır. Bunun en önemli sebebi ise fanların yeterince temiz olmamasından kaynaklanır. Toz zerrecikleri, zaman içerisinde fanın pervaneleri ile birleşim bölümü arasına yerleşerek, bu alanda çok küçükte olsa bir boşluk yaratır. Bu boşluk, hem fanın tam kapasitede çalışmasını engeller hem de kullanıcının bilgisayarının gürültülü çalışmasına neden olur. Kullanıcılar, ısınma sorunu ile geldiğinde genellikle gürültülü çalışma probleminden de bahsederler bunun sebebi de budur. Mersin bilgisayar teknik servis, cihazınızın iç donanım temizliğini yaparak bu sıkıntıları bertaraf etmenize yardımcı olabilir.

Sık yaşanan bir diğer sorun ise bilgisayarın yavaşlamasıyla ilgilidir. Kullanıcılar, günlük kullanımda sıklıkla kullandıkları uygulamaların zamanla yavaşladığını hatta bazen hatalar vererek, kullanımı engellediği şikayetiyle gelirler. Bunların en önemli ve ilk tetkik edilecek sebebi, bilgisayara virüs denilen zararlı yazılımların girmiş olmasıdır. Virüşler yani zararlı yazılımlar, bilgisayarınızda yüklü olan yazılım dosyalarının alt yapısına yerleşerek dosyaları bozarlar. Bu nedenle yazılımlar tam verimli çalışamazlar. Mersin bilgisayar teknik servis, bilgisayarınızın sadece donanım temizliğini değil, yazılımsal temizliğini de yaparak, virüslerden temizlenmesini sağlar. Bu sayede yazılımlarınız eskisi gibi nizami şekilde çalışacaktır. Ayrıca yapılan bakım akabinde, virüs programları kurulması da tekrar aynı sorunu yaşamanıza büyük ölçüde engel olacaktır. Bilgisayarınızın yavaşlamasının bir diğer sebebi de kullanım alanının azlığından kaynaklanmaktadır. Bu sorunu da yine gereksiz yazılım temizliği ile ya da hard disk (veri depolama birimi) kapasite artırımı ile çözümleyebilirsiniz. Mersin bilgisayar teknik servis, sadece teknik servis hizmeti vermekle kalmayıp cihazlarınız için gerekli donanım eksiklerini de tamamlayacak ekipmana sahiptir.

Bu ve buna benzer sorunlarda, cihazınızın bir an önce eski haline gelmesi için acilen mersin bilgisayar teknik servis hizmetine başvurmanız gerekmektedir. Zira, erken müdahalede bulunulmaması durumunda bilgisayara yerleşen zararlı yazılımlar, daha da yayılarak bilgisayarınızı tamamen kullanılmaz hale getirebilir. Ya da iç donanımın yeterince temiz olmamasından kaynaklanan sorunlar ileri dönemde anakart gibi bilgisayarın en önemli parçalarının zarar görmesine neden olarak bilgisayarınızı tamamen kullanılmaz hale getirebilir.

Mersin Bilgisayar Teknik Servis

Laptop bilgisayarınızda sorun mu var? Bilgisayarınız eskisi kadar hızlı çalışmıyor mu? İnternete girdiğinizde, istemediğiniz internet siteleri mi açılıyor? Mersin Bilgisayar Teknik Servis hizmetinizde!

Eğer bunlar ve bunlara benzer sorunlar yaşıyor iseniz, bilgisayarınızın acilen bir teknik servis desteği alması gerekiyor. Bilgisayarınıza virüs girdiğinde, kullandığınız yazılımlar ilk yüklendiğinde verdiği performansı vermemeye başlar bunun sebebi, virüslerin kullandığınız yazılımların alt yapısına girerek dosyaları bozmasından kaynaklıdır. Bozulan sistem dosyaları, yazılımların tam performansta çalışmamasına neden olur, beklenmedik hatalar verir ya da veri kaybı yaşamanıza sebep olabilir. Bu durumları yaşamamak için bilgisayarınıza bakım yaptırmanız gereklidir. Mersin bilgisayar teknik servis, bilgisayarınızdaki sorunları tespit ederek size yapılması gerekenleri bildirdikten sonra uygulamayı yapacaktır.

Bilgisayarınızda yaşadığınız sorunlar her ne ise, teknik servise bunları açık ve net şekilde bildirmeniz, yapılacak işlemlerin doğru ve güvenli olmasını sağlayacaktır. Mersin bilgisayar teknik servis, bilgisayarınızı tamir ederken, talebiniz doğrultusunda verilerinizi yedekleyerek, kaybolmasını ya da bozulmasını engeller. Bu veriler, fotoğraflarınız, belgeleriniz, ofis dokümanlarınız olabilir. Eğer bilgisayarınızda sizin için önemli veriler bulunuyor ise, bunu teknik servise söyleyerek verilerinizin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yavaşlama sorunu var ise, bunun bir çok nedeni olabilir. Bilgisayarınıza virüs girmiş olabilir ya da yeterli kullanım alanı kalmamış olabilir. Mersin bilgisayar teknik servis bu gibi durumlarda bilgisayarınıza format atar ve ilk günkü performansına kavuşturabilir. Eğer cihazınızda virüs yok ise bu yüksek ihtimalle yeterli kullanım alanı bulunmamasından kaynaklı bir sorundur ki mersin bilgisayar teknik servis, bilgisayarınız için gerekli donanım parçalarını, örneğin hard disk kapasitesini büyüterek bu sorunu çözecektir.

Mersin bilgisayar teknik servis, sadece bilgisayarınızın yazılım tamirini değil aynı zamanda donanımdan kaynaklı oluşan sorunlara da çözüm üretmektedir. Ekran kırılmaları, laptop menteşe kırılmaları, klavyeye su dökülmesi gibi bir çok problemi mersin bilgisayar teknik servis aracılığı ile güvenle ve sorunsuz şekilde yaptırabilirsiniz. Bilgisayarınıza eklenen parçaların, üretici firma garantisinde olması da sizin için güvenli bir tamir olmasını sağlayacaktır.

Gözde Bilgisayar, mersin laptop servisi, Mersin’in en hızlı çözüm üreten ve en çok tercih edilen firmalarından biridir. Bilgisayarınızla ilgili teknik bir sorun yaşadığınızda, Gözde Bilgisayar, mersin bilgisayar teknik servis hizmetleri hakkında bilgi almanızda fayda olacaktır.

www.mersinlaptopservisi.com

Mersin Laptop Servisi

Bilgisayar teknik servisleri, insanlar için bazen işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bunun sebebi doğru teknik servis hizmetini veren işletmelerin fazla olmaması. Mersin laptop servisi denince akla Gözde Bilgisayar’ın gelmesi tabi ki tesadüf olamaz. Tecrübeli ve profesyonel personeller ile yılların birikimi harmanlandığında ortaya kusursuz bir sonuç çıkıyor.

Teknik servis oldukça riskli bir iş aslında. Zira sorunu iyi tespit edemezseniz, çözümünüz de müşterinin beklentisini karşılamaya yetmeyecektir. Bu sebeple, bilgisayarınızın arızası her ne ise, yaşadığınız sıkıntıyı en net şekilde açıklamalı ve teknik servis personelinin sorunu, doğru şekilde bulmasına yardımcı olmalısınız.

Mersin laptop servisi bir çok alanda laptop teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Bunların başında; format yani bilgisayarı sıfırlama, fabrika ayarlarına döndürme işlemi vardır. Bu işlem çoğu zaman bilgisayara virüs girdiğinde, yazılımlar düzgün çalışmadığında ya da kullanıcı laptop bilgisayarında ciddi bir yavaşlama hissettiğinde uygulanır. Mersin laptop servisi, format işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlayıp, size teslim eder. Bu da size oldukça ciddi bir zaman kazandıracaktır.

Mersin laptop servisi, onlarca laptop markasının teknik servis işlerini yürütmektedir. Bunların bazıları, asus laptop servisi, samsung laptop servisi, acer laptop servisi, msi laptop servisi, toshiba laptop servisi, lenovo laptop servisi, hp laptop servisi ve casper laptop servisidir. Bunların dışında diğer markalar için de tecrübeli ekip size çözüm sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Laptop teknik servisinin, müşteri açısından en önemli özelliği zamanında tamir işleminin yapılması ve ekonomik olmasıdır. Gözde Bilgisayar, bu hususlara, müşteri memnuniyeti çerçevesinde oldukça temkinli yaklaşmakta ve çok kısa sürelerde teknik servis hizmetini sağlayacağını taahhüt etmektedir. Yüzlerce memnun müşteri, bu tecrübenin eseridir. Mersin laptop servisleri arasında Gözde Bilgisayar, her zaman ilk sıralarda olmuştur. Çünkü bir firma için en etkili reklam, müşterilerin yaptığı reklamdır. Eğer işinizi iyi yapıyor, müşterilerinize verdiğiniz sözü tutuyor ve bir de bunu ekonomik maliyetler ile yapıyorsanız başarı kaçınılmaz olacaktır. Gözde Bilgisayar, mersin laptop servisi de tam olarak bunu yapıyor.

Eğer laptop bilgisayarınız da sorun yaşıyorsanız ve teknik servis hizmeti almak istiyorsanız, mersin laptop servisi, Gözde Bilgisayar’a mutlaka uğramalısınız.

www.mersinlaptopservisi.com

Mersin bilgisayar servisleri

Mersin bilgisayar servisleri

Mersin bilgisayar servisleri, Bilgi çağı ile bilgisayar arasında yakın bir bağ olduğunun farkında mısınız? Bu şunu gösteriyor:  Bilgisayar denilince bilgiyi anlamalıyız. Ve günümüzde bütün işler bilgi edinme, bilgiyi arama ve bulma yöntemleri konusuna odaklanmıştır. Bilgisayar zamanın hızını arttırmıştır. Artık arabaya atlayıp, yol yürüyüp, bilmem kaç kapıdan geçip o kitaplarla dopdolu devasa kütüphanelere yahut reklam ajanslarına, firmalara gidip işinizin detayları hakkında bilgi sahibi olmak devresi çoktaaan geçti. Şimdi ne yapıyor insanlar? Bilgisayarlarını açıyor. Evinde çalışma masasına oturarak yahut bir cafede kahvesini yudumlarken yahut da uzun seyahatlerde koltuğuna yaslanıp bilgisayarında sörf yaparak kendisine gereken her ne kadar bilgi varsa elde ediyor. Tüm bunlar gösteriyor ki bilgisayar olmadan bilgi çağından söz etmek mümkün değil. İnternet erişimi ve bilgisayar sayesinde dünyanın her yerindeki ve her konudaki bilgiye, teknik detaylara ulaşmak mümkün… Gözde bilgisayar bu gerçeğin altını çizmiş ve kendini zamanın gereklerine uygun bir biçimde yeniden organize etmiştir.

Mersin bilgisayar servisleri

Mersin bilgisayar servisleri

Mersin bilgisayar servisleri

Kurduğumuz Mersin bilgisayar servisleri sayesinde bilgiyi size bilgisayarla taşımak konusunda önünüzde engel teşkil eden bütün setleri yıkıyoruz. Nasıl mı yapıyoruz? Sizi bilgisayara eriştirecek bütün alet-ekipmanlara dair çok geniş bir ürün stokuna sahibiz. Bozuk yıpranmış yedek parçalarınızı minimum bir vakit içerisinde rahatlıkla değiştiriyoruz. Ayrıca Mersin bilgisayar servislerimiz son teknolojik gelişmeleri sıkı takibe almıştır. Son sürüm teknolojilerle kendimizi donatmış vaziyetteyiz. Örneğin Mersin bilgisayar servislerimize geldiğinizde depolama aracı olarak kullandığınız eski hard disklerinizi yeni SSD markalarla değiştiriyoruz. Test ettikten sonra taktığımız, İntel ve Kingston marka SSD’leri sorunsuz bir biçimde kullanabileceğiniz konusunda sizlere taahhütlerde bulunabiliriz.

Mersin bilgisayar servislerimiz aracılığıyla yayınladığımız teknik bilgi portallarında SSD marka depolama aygıtları ile ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Size hizmet konusunda yaptığımız danışmanlık işlerimiz de mevcuttur. Web sitelerimizi ziyaret ettiğiniz takdirde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Teknik ekibimiz, firmanızın tüm dijital ve elektronik cihazları ile ilgili danışmanlık yapmaktadır. Cihazlarınızın kurulumundan, iş kapasitenizi karşılayacak, aynı zamanda zaman tasarrufuna yol açabilecek hıza sahip hangi teknolojilerin hangi sürümlerini kullanabileceğiniz gibi konularda size danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar sektörü açısından çok iyi bir şehir. Çünkü burada gözde bilgisayar gibi bir firma var. Gözde bilgisayar mersinde yıllardan beri sektöre hizmet veren bir bilgisayar firması. Yıllanmışlığının getirdiği çok geniş bir deneyime sahip. Mersinin pek çok yerine hizmet götüren geniş bir hizmet ağına sahip. Bize ulaşan yeni müşterilerimiz daha çok bizim hizmetimizden yararlanan kişi ve kurumların referansını baz almışlardır. Dolayısıyla Mersin bilgisayar denilince ilk olarak gözde bilgisayar akla gelmektedir. Mersin bilgisayar servisi olarak her çeşit müşterimiz ile ilgili genel bir sınıflandırma yapmış bulunmaktayız. Böyle bir işleme başvurmamızın sebebi müşterilerimizin ihtiyaç analizini yapmaktır.

Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar

Mersin bilgisayar ve Mersin laptop servisi

Mersin laptop servisi ve Mersin bilgisayar servisi olarak öncelikle hangi tip firmalarla çalışıyoruz? Sorusuna yanıt olmaya çalışmaktayız. Sonrasında kişisel ihtiyaçları sınıflandırmaktayız. Tespit ettiğimiz temel ihtiyaçlar, tamir, bakım, kurulum ve danışmanlık şeklindedir. Bu temel başlıkların hemen akabinde müşterilerimizin hizmet kalitesi olarak neye dikkat ettiğini ele almaktayız. Mersin bilgisayar servisi olarak hizmeti götürme biçimimizi yerinde ve servis merkezimizde olmak üzere iki başlık altında topladık. Özellikle geniş bir teknolojik donanıma sahip firmalarımızı daha çok ofis ve iş yerlerinde ziyaret etmekteyiz. Bununla birlikte isteğe göre kişisel talepleri de yerlerinde ziyaret edebilmekteyiz. Bunun için çok donanımlı bir servis aracımız bulunmaktadır. Bu aracımızı en yeni hassas elektronik cihazlarla donattık. Aracımızın içindeki donanım adeta yok yok dedirtecek türdendir. İşte bizim farkımız da işimize yaptığımız bu tip geniş yatırımlardan kaynaklanmaktadır.

Mersin bilgisayar servisi olarak dikkat ettiğimiz hususlardan biri de müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden müşterilerimizin bize rahatlıkla ulaşmasını sağlayacak bir iletişim ağı oluşturduk. Kendi üretimimiz olan kartvizitlerimizi kullandığımız gibi web siteleri de oluşturduk. Çünkü müşterilerimizin çoğunun teknolojiyi seven, sosyal medyadan ve e-reklam takibi yapan kişiler olduğunu bilmekteyiz. Buralarda yazılı ve görsel bilgilendirmeler yapmaktayız. Müşteri başvuru forumları sayfasıyla sorularınızı yanıtlamaktayız. Mersin bilgisayar servisi olarak müşteri temsilcilerimizin halkla ilişkiler konusundaki becerisine de son derece önem vermekteyiz. Bize gelen müşterilerimizin rahat bir şekilde çayını kahvesini yudumlarken sorularını yanıtlamak bizim de en büyük zevkimiz.

Portal-kurulumu-ve-yönetim-yazılımları

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Çağdaş iş yaşamında iletişimin payı oldukça artmıştır. Bugün vizyon ve misyonunu geliştirmek isteyen tüm şirketler ve iş yerleri alt yapısını bilgisayar ortamına taşımaktadır. Bu nedenle de portal kurulumu ve yönetim yazılımları konusunda hizmet veren kişi ve kuruluşlara yönelik taleplerde büyük yükselişler yaşanmaktadır. Sektörlere panaromik olarak baktığımızda, bankacılıktan finans sektörüne, tasarım ve pazarlamadan reklam sektörüne kadar pek çok kuruluş, portal kurulumu ve yönetim yazılımları için bilgi-bilişim sektöründen destek almaktadır. Gözde bilgisayar da piyasada duyulan bu ihtiyacın fazlasıyla farkına varmıştır. Ve kendi teknik donanımını bu yönde geliştirmiştir. Biz teknolojik yenilikleri takip eden bir firma olarak portal kurulumu ve yönetim yazılımları konusunda kendimizi günbegün geliştirmekte; bu sektörde çalışan firmalarla yarışmakta; hatta onları geçmekteyiz.

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

 

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Kurduğumuz portallar, internet ortamında sizin bir çeşit kapınız işlevini görmektedir. Her bir portal adresi aracılığıyla arama motorları oluşturmaktayız. Ve size eğlence, rehberlik, alış-veriş konusunda olanaklar yaratmaktayız. Nasıl mı kuruluşlar olarak, belediyelerden derneklere, çeşitli kurumlardan kişisel uğraşlara kadar yayılan çeşitliliklerde sizlere web siteleri oluşturmaktayız. Ve sizlere internette erişim noktaları kurmaktayız. Böylelikle internet ortamında sörf yapan kişilere sizleri tanıma fırsatı sunmaktayız. Portal kurulumu ve yönetim yazılımları konusunda verilebilecek en iyi örneklerden birisi yahoo’dur.

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları sayesinde internet ortamındaki uygulamalarınız sayısal artışa uğramaktadır. Şöyle ki; üyelik sistemi sayesinde ziyaretçilerinizin sitenizden faydalanmasını sağlamaktasınız. Bir tıklama ile tüm üyelerinize toplu mailler gönderme şansına erişmektesiniz. Resim galerisi oluşturarak hem ziyaretçilerinizin, hem üyelerinizin sizi yakından tanımasını sağlamaktasınız. Hatta üyelerinizin galerinize resim eklemesini sağlamaktasınız. Chat sistemi kurarak üyeleriniz ya da sitenizi ziyaret edenler arasında köprü vazifesi görmektesiniz. Sitenize yazarlar ve yöneticiler atayabilmektesiniz. Özelleştirilebilir formlar oluşturabilir, ziyaretçilerinizin formlarını kendinize ulaştırabilirsiniz. Webmaster imkânı sayesinde sitenizde eğitimle ilgili konular yayınlayabilirsiniz. İleri tarihli konuları, tarihinden evvel girerek günü geldiğinde yayınlanmasını sağlayabilmektesiniz. Portal sistemleri PHP tabanlı olduğu için istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Portal kurulumu ve yönetim yazılımlarının yarattığı geniş imkânlardan yararlanın ve ufkunuzu genişletin.

Mersin iPad Tamiri

Mersin iPad Tamiri

Mersin iPad Tamiri

Mersin iPad Tamiri

Mersin iPad Tamiri

Mersin iPad tamiri, iPad marka her türlü elektronik cihazları tamir ve bakımdan geçirmekteyiz. Gözde bilgisayar olarak uzman ekibimizle kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Kameranızda aniden kaset mekanizması arıza mı yaptı? Mersin iPad tamiri servisi olarak derhal soruna müdahale etmekteyiz. Bunun dışında tabletinizin görüntüsünde kararmalar mı oldu? Videonuz çalışamaz hale mi geldi? Ayrıca fotoğraf makinenizin görüntü kalitesi de düşmüş olabilir. Kameranızda olduğu gibi tüm bu arızalarınızın çaresi Mersin iPad tamiri servisimizde mevcut. Size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca web sitelerimiz de mevcut. Özellikle web sitelerimizin menü kısmına girdiğinizde size sunduğumuz kategorilerden haberdar olacaksınız. Web sitemizde sıkça sorulan sorular sayfamız bulunmakta. Buraya istediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz. Hatta verdiğimiz cevaplar arasından sorunuza cevap olanlar da çıkabilir.

Şayet bizi arıyorsanız, Lcd ekranlarınızda ön cam sorunlarıyla karşılaşıyor olmalısınız. Yahut bilgisayarınızın kasasında çatlaklar meydana gelmiş olabilir. Sıkıntınız her ne olursa olsun, üstün hizmet anlayışımızla yanınızdayız. Servisimize gelen her cihaza ücretsiz arıza tespiti yapılmakta. Onay verdiğiniz takdirde derhal tamir ve bakım işlerine yönelmekteyiz. Aksi durumda sizi sorununuzun çözümüyle baş başa bırakmaktayız. Mersin iPad tamiri servisi olarak arızalı cihazınızı istediğiniz takdirde servis aracımızla gelip alabilmekteyiz de. Yedek parça temini istiyorsanız yine kargo hizmetimizle sizlere teslimat yapmaktayız. Mersin iPad tamiri servisimiz sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizi zamansal ve ekonomik yönden rahatlatmaktadır.

Mersin iPad tamiri servisi olarak sayabileceğimiz işler arasında şunlar yer almaktadır: Lcd ekran değişimi, dokunmatik ön cam değişimi tamiri, şarj soketi değişimi tamiri, ekran renklerinin karışması tamiri, kasa değişimi, Wi-fi 3G soket değişimi tamiri, home buton değişimi, hoparlör, mikrofon soket değişimidir. Şayet bu sorunlardan bir tanesini yahut birçoğunu yaşıyorsanız size en uygun servis olduğumuzu iftiharla bildiririz. Sahip olduğumuz muadil ve orijinal yedek parça stoklarımız da bu konuda işinizi görecektir. Şöyle ki yedek parçalar tamir edilemediği zaman yenilenmesi gerekecektir. İşte tam da bu noktada sorun analizi yapıldıktan sonra vakit kaybetmeksizin yeni yedek parça montajı gerçekleşecektir. Mersin iPad tamiri servisi olarak hizmetin hızlılığı açısından bu durum büyük önem arz etmektedir.

iphoneservisimersin.com

Mersiniphoneservisi.com

Appleservisimersin.com

Mersinappleservisi.com

Toshiba Laptop Tamiri

Toshiba Laptop Servisi

Toshiba Laptop Servisi

Toshiba Laptop Servisi

Toshiba Laptop Servisi | Mersin Laptop Servisi

Mersin Laptop Servisi ve Toshiba Laptop Servisi, Bilgisayarınızı seviyorsunuz biliyoruz. Onu arızadan korumak, özelliklerini keşfetmek ve işinize yarar inceliklerle donatmak istiyorsunuz. Onu bakımlı ve yenilenmiş görmek size haz veriyor. Hayatınızda teşkil ettiği önemin farkındasınız. Onun yokluğunun ne demek olduğunu kavramış vaziyettesiniz. Sevdiklerinize rahatça ulaşmak, zamandan ve mekândan münezzeh yaşamak demek bilgisayara bakım uygulamak, onu yenilemek demek biliyorsunuz. Her türlü bilgiye rahatlıkla erişmek, çağın yeniliklerini takip etmek bilgisayarınızı tamir ettirmek demek biliyorsunuz. O halde sizinle aynı noktada buluşuyoruz. Bilgisayarınıza verdiğiniz önemi tesis etmek için kurulduk. Bunun için Toshiba Laptop Servisine gelmeniz yeterli olacaktır. Sizi bu saydığınız bütün önem dereceleri konusunda memnun edecek birçok imkâna sahibiz.

Gözde bilgisayar, siz değerli müşterilerini istekleri doğrultusunda memnun etmek için Toshiba Laptop Servisini yapılandırmıştır. Bu servisimizde bütün sorunlarınıza çözüm, bütün sorularınıza cevap bulabileceğiniz konusunda sizi temin ederiz. Bilgisayarınızda oluşan virüsleri temizlemekle kalmıyoruz. İşletim sistemi çöküntülerini ortadan kaldırıyoruz. Bilgisayarınızın ana kartında yaşanan problemleri çözüyoruz.  Haftanın yedi günü 09.00-18.00 saatleri arasında sizlere hizmet ediyoruz.  Şayet cihazınızda herhangi bir kurcalama yapmadan bize getirdiğiniz takdirde, toshiba laptopunuzun kırık ana kart ve ekran kartı tamirlerini yapıyoruz. Toshiba laptopunuzun, yedek parça değişikliklerini yapıyoruz. Laptop Bios sürüm kontrollerini yapıyoruz. Toshiba laptopunuzun batarya sorunlarını çözüyoruz. Mersin Laptop Servisi ve Toshiba Laptop Servisi olarak yaptığımız diğer işler arasında, Toshiba laptopun hard disk kontrolü,  Toshiba laptopun klavye tuşlarının kontrolü ve temizlenmesi,   Toshiba laptopun ısı kontrol değerlerinin ölçülmesi, Toshiba laptopun sabit disk okuma hatalarını çözüyoruz. Sabit disk okuma hatalarını çözülmesi gibi işleri bünyemizde hallediyoruz.

Daha bunun gibi pek çok konularda Toshiba Laptop Servisi ve Mersin Laptop Servisi olarak sizlere hizmeti görev edindik. Öncelikle bilgisayarınızda bulunan arıza bilgilerini alıyoruz. Ardından evde iş yerinde yahut bakım servisinde gerekli muayeneleri gerçekleştiriyoruz. Toshiba Laptop Servisimiz tüm bunları elinde bulunan son teknoloji elektronik hassas ölçüm cihazlarıyla yapmakta. Sizi kaliteli iletişim departmanımız sayesinde yanımızda kılacağımızı bilerek hareket etmekteyiz. Bu nedenle işinde uzman müşteri temsilcilerimiz ve bağlantı kurmakla yükümlü operatörlerimizle sizi karşılıyoruz. Siz isteyin biz sizin için gerçek kılalım.