Mezitli laptop servisi

Mezitli laptop servisi

Mezitli laptop servisi

Mezitli laptop servisi, Piyasada sürüme girmiş pek çok bilgisayar modeli bulunmaktadır. Birbirinden kıymetli tasarımları olan bu bilgisayar marka ve modellerinin kendine has tasarım ve dizaynlarının üstesinden gelmek her tamir ve bakım yapan servisin harcı değildir. Gözde bilgisayar bu konuda büyük titizlik gösteren bir servistir. Mezitli laptop servisinde çalışan teknik ekibimiz bu alanda büyük bir çaba göstermektedir. Sürekli dijital ve elektronik gelişmeleri istikrarlı bir biçimde ve büyük bir merakla takip etmektedir. Bu performans gerektirmektedir. Ve alanında son derece eğitimli bir iş gücü gerektirmektedir. Mezitli laptop servisinde çalışan teknik personelimiz bu işin layıkıyla altından kalkmaktadır.

Mezitli laptop servisi bünyesinde çalışan personelleri seçerken buna çok dikkat etmekteyiz. Çünkü hem teknoloji kullanıcılarını hem de teknoloji meraklılarını tatmin edecek çözümler üretmek konusunda ısrarlıyız. Sizin memnuniyetinizi kendimize rehber edindiğimizden dolayı aldığımız personelin eğitimli ve uzman olmasına dikkat etmekle birlikte kendi bünyemizde de eğitim süreçlerini devam ettirmekteyiz. Mezitli laptop servisi olarak yaptığımız işlerin niteliği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, web sitemizdeki resimlerimizi gözden geçirebilirsiniz. Tamir ve bakımdan geçirdiğimiz markaların çok sayıda olduğunun altını bir daha çizmek istiyoruz. Çünkü bu bir firmayı hizmette yukarılara taşıyan önemli bir özelliktir. Mezitli laptop servisi olarak tamir ve bakımdan geçirdiğiniz markalar arasında Asus, İntel, Kingston, Seagate, Western Digital, Ati, Nvıdıa, Acer, Microsoft, Amd, Coolmast ve daha bir çok marka bulunmaktadır.

(0324) 237 1088

 

Mezitli laptop servisi

Mezitli laptop servisi

 

Mezitli laptop tamiri

Mezitli laptop servisi olarak biz, bütün laptop bilgisayarların ekran değişimini yapıyoruz. Klavye değişimlerini yapıyoruz. Menteşe değişimini yapıyoruz. Adaptör ve bataryalarının tamir, bakım ve değişimlerini yapıyoruz. Her türlü laptop bilgisayarların ana kart değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Hard disk değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Öte yandan chipset tamiri ve değişimiyle ilgileniyoruz. Laptop sürücü ve program kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Laptop data yedekleme ve kurtarma işleriyle ilgileniyoruz. Laptop cpu değişimini de yapıyoruz.  Ayrıca laptop işlemci ve fan bakımını da üstleniyoruz. Yedek parça montajı yapıyor; isteyene sadece yedek parça satışı da yapıyoruz. Yapacaklarımız bununla sınırlı değil; bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinin.