Portal-kurulumu-ve-yönetim-yazılımları

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Çağdaş iş yaşamında iletişimin payı oldukça artmıştır. Bugün vizyon ve misyonunu geliştirmek isteyen tüm şirketler ve iş yerleri alt yapısını bilgisayar ortamına taşımaktadır. Bu nedenle de portal kurulumu ve yönetim yazılımları konusunda hizmet veren kişi ve kuruluşlara yönelik taleplerde büyük yükselişler yaşanmaktadır. Sektörlere panaromik olarak baktığımızda, bankacılıktan finans sektörüne, tasarım ve pazarlamadan reklam sektörüne kadar pek çok kuruluş, portal kurulumu ve yönetim yazılımları için bilgi-bilişim sektöründen destek almaktadır. Gözde bilgisayar da piyasada duyulan bu ihtiyacın fazlasıyla farkına varmıştır. Ve kendi teknik donanımını bu yönde geliştirmiştir. Biz teknolojik yenilikleri takip eden bir firma olarak portal kurulumu ve yönetim yazılımları konusunda kendimizi günbegün geliştirmekte; bu sektörde çalışan firmalarla yarışmakta; hatta onları geçmekteyiz.

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

 

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Kurduğumuz portallar, internet ortamında sizin bir çeşit kapınız işlevini görmektedir. Her bir portal adresi aracılığıyla arama motorları oluşturmaktayız. Ve size eğlence, rehberlik, alış-veriş konusunda olanaklar yaratmaktayız. Nasıl mı kuruluşlar olarak, belediyelerden derneklere, çeşitli kurumlardan kişisel uğraşlara kadar yayılan çeşitliliklerde sizlere web siteleri oluşturmaktayız. Ve sizlere internette erişim noktaları kurmaktayız. Böylelikle internet ortamında sörf yapan kişilere sizleri tanıma fırsatı sunmaktayız. Portal kurulumu ve yönetim yazılımları konusunda verilebilecek en iyi örneklerden birisi yahoo’dur.

Portal kurulumu ve yönetim yazılımları sayesinde internet ortamındaki uygulamalarınız sayısal artışa uğramaktadır. Şöyle ki; üyelik sistemi sayesinde ziyaretçilerinizin sitenizden faydalanmasını sağlamaktasınız. Bir tıklama ile tüm üyelerinize toplu mailler gönderme şansına erişmektesiniz. Resim galerisi oluşturarak hem ziyaretçilerinizin, hem üyelerinizin sizi yakından tanımasını sağlamaktasınız. Hatta üyelerinizin galerinize resim eklemesini sağlamaktasınız. Chat sistemi kurarak üyeleriniz ya da sitenizi ziyaret edenler arasında köprü vazifesi görmektesiniz. Sitenize yazarlar ve yöneticiler atayabilmektesiniz. Özelleştirilebilir formlar oluşturabilir, ziyaretçilerinizin formlarını kendinize ulaştırabilirsiniz. Webmaster imkânı sayesinde sitenizde eğitimle ilgili konular yayınlayabilirsiniz. İleri tarihli konuları, tarihinden evvel girerek günü geldiğinde yayınlanmasını sağlayabilmektesiniz. Portal sistemleri PHP tabanlı olduğu için istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Portal kurulumu ve yönetim yazılımlarının yarattığı geniş imkânlardan yararlanın ve ufkunuzu genişletin.